Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Спрощення перетину кордону: впроваджено нову онлайн-послугу для міжнародних перевізників

єЧергаМіжнародні перевізники зможуть переглядати онлайн-бронювання та активні черги в особистому кабінеті в системі «Шлях». Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури запускає цю послугу в межах сервісу єЧерга.

Нова послуга стала доступною завдяки інтеграції систем єЧерга та «Шлях». 

Це важливе нововведення спрощує перетин кордону для десятків тисяч перевізників, адже під час війни частка автомобільних перевезень в імпорті та експорті України значно зросла. Разом із модернізацією пунктів пропуску, над якою працює команда Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, це суттєвий крок до поліпшення логістичної спроможності та експортного потенціалу країни. 

Удосконалення системи триває, зокрема здійснюється робота над масштабуванням сервісу для всіх транспортних засобів, які перетинають кордон.

Перевізники в особистому кабінеті Системи «Шлях» у вкладці «Моя єЧерга» можуть переглянути: 

  • транспортні засоби, зареєстровані в електронній черзі;
  • статус авто в єЧерзі;
  • дані про підприємство, транспортний засіб, причіп;
  • номер вантажної митної декларації.

За час функціонування єЧерги кордон за електронним записом уже перетнули 415 тисяч вантажівок і майже 7 тис. автобусів. 

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України, та Державнною прикордонною службою України за підтримки TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Джерело: Агентство відновлення.

Ще нове на сайті: