Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Сертифікати на компенсацію за зруйноване житло з'являться у «Дії» за один-два тижні

Шмигаль єВідновленняУпродовж наступних 1-2 тижнів у застосунку «Дія» з'являться перші сертифікати на компенсацію за повністю зруйноване житло в межах програми «єВідновлення».

Як повідомляє Укрінформ, про це розповів Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Харкові.

«Щодо знищеного майна, то подано вже 17 тис. заяв. Нині профільні відомства доопрацьовують механізм видачі сертифікатів за знищене майно. Буквально за один-два тижні у «Дії» заявляться перші сертифікати відшкодування за зруйноване житло», — зазначив Шмигаль. 

Понад 12 тис. родин отримали кошти на ремонти домівок у межах програми «єВідновлення». Для ремонтів квартир і будинків, пошкоджених унаслідок російських атак, виплачено 1 млрд грн. Зокрема, Харківщина є лідером за кількістю поданих заяв.

Денис Шмигаль додав, що пріоритетом для уряду є швидка відбудова. Влада має зробити все можливе для того, щоб українці мали домівки, а також воду, електрику й тепло; щоб у країні працювали школи, лікарні та інші соціально важливі об’єкти. 

«Треба зазначити, що впродовж цього року понад 60 млрд грн спрямували на швидке відновлення. Є ресурс, і місцева влада повинна його ефективно використати», — наголосив Прем'єр-міністр.

Ще нове на сайті: