Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

На Чернігівщині відкрили рух через річку Снов

міст на ЧернігівщиніНа Чернігівщині відкрили міст через річку Снов. Він забезпечить пряме сполучення обласного центру з північними громадами — Новгород-Сіверським, Сосницею та Меною.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Споруджений міст – третій і найбільший із наданих Україні французькою гуманітарною місією (CDCS). Збірна металева конструкція виготовлена за індивідуальними параметрами у Франції. Там на неї нанесли шар дорожнього покриття.

Підготовчі роботи з монтажу розпочалися на Чернігівщині взимку. Окрім спорудження мостового переходу, будівельники відремонтували під'їзні шляхи до нього, встановили засоби для безпеки дорожнього руху, металеве барʼєрне огородження і знаки, нанесли розмітку.

У Міністерстві зазначають, що новий міст забезпечить стабільний рух вантажівок до Чернігова, адже тепер немає потреби їхати 100 км в об’їзд.

Загалом Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України отримало від CDCS три збірні мости, виготовлені компанією Matière за індивідуальними параметрами. Два перші мости спорудили в лютому цього року на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.

Ще нове на сайті: