Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Економічне відновлення України: Байден призначив спецпредставника США

БайденПрезидент США Джо Байден призначив колишню міністерку торгівлі США Пенні Пріцкер на посаду спеціального представника США з питань економічного відновлення України.

Про це повідомив Білий дім.

«Будучи досвідченим держслужбовцем, ексміністром торгівлі та лідером трансформованої індустрії, з глибокими родинними зв’язками в Україні, спецпредставниця Пріцкер принесе десятиліття досвіду та знань на цю критично важливу посаду», — наголосив президент США.

Представниця США працюватиме в тісному контакті з українським урядом, союзниками та партнерами, міжнародними фінансовими установами і приватним сектором з питань відновлення української економіки. Співпраця охоплюватиме мобілізацію державних і приватних інвестицій, формування пріоритетів для донорів, поновлення роботи експортних ринків і підприємств, які закрилися через війну.

Пенні Пріцкер також працюватиме з іншими міжнародними партнерами України, зокрема через координаційну платформу G7. Це забезпечить взаємодоповнюваність та взаємопідсилення міжнародних зусиль, а також заохочуватиме міжнародних партнерів посилювати підтримку для негайних потреб економічного відновлення України.

Крім того, завданням Пріцкер буде допомога українському уряду у здійсненні реформи задля зміцнення економіки.

Джерело: Укрінформ.

Ще нове на сайті: