Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Фінансування проєкту відбудови за принципом «краще, ніж було» зменшили на 1,5 мільярда — Найєм

НайємОбсяги фінансування експериментального урядового проєкту комплексної відбудови населених пунктів за принципом “краще, ніж було” скоротили на 1,5 млрд грн.

Про це на розширеному засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося 14 вересня в Харкові, розповів голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм.

За його словами, у протоколі засідання уряду від 1 вересня 2023 року йдеться про зменшення на 1,5 млрд грн фінансування для реалізації експериментального проєкту. Із цим протоколом ознайомлено всі адміністрації у всіх регіонах, де розташовані експериментальні проєкти. Натомість кошти з проєкту запропоновано спрямувати на захист об’єктів критичної інфраструктури протягом цієї зими.

25 квітня уряд визначив шість населених пунктів, у яких відбудова буде комплексною і відбуватиметься за новими принципами. Це Бородянка та Мощун у Київській області, Тростянець у Сумській області, Посад-Покровське в Херсонській області, Циркуни в Харківській області та Ягідне в Чернігівській області.

25 липня Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду повідомив, що 3,3 млрд грн спрямують на реалізацію в цьому році експериментального проєкту комплексного відновлення населених пунктів за принципом "відбудувати краще, ніж було".

Джерело: Укрінформ.

Ще нове на сайті: