Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Посли G7 ознайомилися з перебігом ремонту на магістральній підстанції «Укренерго»

G7Посли країн G7 відвідали одну з магістральних підстанцій НЕК «Укренерго», яка істотно постраждала через ворожі обстріли. Під час візиту посли країн G7 насамперед ознайомилися з перебігом відновлювальних робіт.

Про це повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький на своїй сторінці у Фейсбук.

«Разом з віцепрем’єр-міністром з відновлення України, міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим та головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафою Найємом ми показали послам країн G7 хід відновлювальних робіт на одній з найбільш постраждалих від російських обстрілів магістральних підстанцій “Укренерго”, — йдеться у повідомленні.

Кудрицький наголосив, що партнерам України, які надають обладнання та кошти для забезпечення сталого електропостачання для мільйонів українців, важливо розуміти реальну ситуацію з готовністю до зими.

«Адже наш досвід та спроможність протистояти ворожим ударам стає важливим і для протоколів енергетичної безпеки наших партнерів», — зауважив керівник Укренерго.

Також Кудрицький розповів, що під час візиту обговорювалися питання пришвидшення співпраці та спрямування ресурсів на усунення найбільш вразливих місць в енергосистемі з послом США Бріджит Брінк, послом Японії Кунінорі Мацудою, послом Франції Гаелєм Весьєром, першим секретарем посольства Італії Федеріко Серджо Ніколачі й директором агентства USAID Джимом Хоупом.

Ще нове на сайті: