Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Перелік бізнесів, які можуть стати партнерами програми єВідновлення, розширено

бизнесыУряд збільшив до 15 позицій перелік бізнесів, які можуть долучитися до програми єВідновлення.

Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграмі.

Так, до програми єВідновлення можуть долучатися бізнеси з МСС-кодами: 1750 – підрядники теслярських робіт, 5074 – обладнання для водопроводу та опалювальної системи, 1731 – підрядники з електрики, 1771 – підрядники з бетонних робіт, 5713 – покриття для підлоги та ін.

«Класна можливість для українських підприємців взяти участь у відновленні країни та допомогти людям відремонтувати або відбудувати власні домівки. Не важливо, маєте ви великий будівельний бізнес чи маленький магазин, — ставайте учасниками єВідновлення. Головне, щоб МСС-код вашого бізнесу відповідав критеріям програми», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 10 травня стартувала програма єВідновлення. Кожен громадянин, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії РФ, може подати заяву на отримання державної допомоги на поточний ремонт житла. До програми може підключитися й бізнес, який займається продажем будівельних матеріалів та наданням послуг із ремонту житла.

Ще нове на сайті: