Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Перелік бізнесів, які можуть стати партнерами програми єВідновлення, розширено

бизнесыУряд збільшив до 15 позицій перелік бізнесів, які можуть долучитися до програми єВідновлення.

Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграмі.

Так, до програми єВідновлення можуть долучатися бізнеси з МСС-кодами: 1750 – підрядники теслярських робіт, 5074 – обладнання для водопроводу та опалювальної системи, 1731 – підрядники з електрики, 1771 – підрядники з бетонних робіт, 5713 – покриття для підлоги та ін.

«Класна можливість для українських підприємців взяти участь у відновленні країни та допомогти людям відремонтувати або відбудувати власні домівки. Не важливо, маєте ви великий будівельний бізнес чи маленький магазин, — ставайте учасниками єВідновлення. Головне, щоб МСС-код вашого бізнесу відповідав критеріям програми», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 10 травня стартувала програма єВідновлення. Кожен громадянин, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії РФ, може подати заяву на отримання державної допомоги на поточний ремонт житла. До програми може підключитися й бізнес, який займається продажем будівельних матеріалів та наданням послуг із ремонту житла.