Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Міністри України та Британії обговорили перебіг ремонтів на енергетичних об'єктах

Україна і Британія енергетикаМіністр енергетики України Герман Галущенко та міністр з питань ядерної енергетики і мереж Великої Британії Ендрю Бові обговорили питання енергетичної безпеки, зокрема масштабну ремонтну кампанію на українських енергетичних об’єктах.

Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики.

Герман Галущенко розповів британському колезі про підготовку до зимового періоду та наймасштабнішу за всі роки незалежності України ремонтну кампанію на енергетичних об’єктах. Зокрема, йшлося про те, що завершуються ремонти атомних блоків, а також триває ремонт енергоблоків теплової та гідрогенерації.

Очільник Міненерго також зазначив, що продовжуються роботи з відновлення пошкоджених ворогом об’єктів генерації, передачі та розподілу. Особлива увага приділяється захисту енергетичної інфраструктури.

Герман Галущенко нагадав, що Україна посилює свою енергетичну безпеку і незалежність. Нещодавно у реактор ВВЕР-440 Рівненської АЕС було завантажено першу партію ядерного палива виробництва компанії Westinghouse Electric Sweden AB за участю фахівців оператора АЕС України НАЕК «Енергоатом». Раніше реактори цього типу працювали лише на ядерному паливі російського виробництва. Цей крок має покласти кінець російській монополії на ринку ядерного палива.

Під час зустрічі сторони також обговорювали питання координації співпраці на міжнародному рівні. Наголошувалося на небезпеці подальшої окупації Запорізької АЕС.

Також поговорили про підготовку до майбутнього засідання Генеральної конференції МАГАТЕ. Герман Галущенко подякував Британії за готовність підтримати кандидатуру України до Ради керуючих агентства.

Джерело: Укрінформ

Ще нове на сайті: