Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Цьогоріч відремонтують чотири мости на Харківщині

Агентство відновленняДержавне агентство відновлення та розвитку інфраструктури в поточному році планує відремонтувати 4 мости, а наступного – 14 у Харківській області.

Про це розповів голова Агентства відновлення Мустафа Найєм на інвестиційному форумі KHARKIV: RESTART.

«У пріоритеті – відбудова тих мостів, без яких прифронтова Харківська область не може обійтися. Від країн-партнерів – Чехії, Норвегії та Швеції отримали для регіону 8 тимчасових мостів та понтонні переправи, які також встановлюємо для відновлення логістики”, – зазначив Найєм.

Одразу після деокупації населених пунктів Харківщини Агентство відновлення почало роботу із забезпечення логістики на підконтрольних територіях. Уже розчищено майже 600 км державних доріг та вулиць міст Ізюма і Балаклії. З доріг прибрано рештки військової та цивільної техніки, блокпости окупантів, відремонтовано дорожнє покриття та зведено тимчасові переправи.

"Зведено 25 тимчасових переправ біля зруйнованих мостів і почали відбудову стратегічно важливих споруд – капітально відбудовуємо 18 мостів та ремонтуємо 2. До кінця року планується розпочати роботи на ще 4 штучних спорудах. Цього року плануємо завершити ремонт 4 мостів, а наступного – 14", – розповів Найєм.

Він зазначив, що Агентство відновлення також працює над забезпеченням евакуаційних маршрутів та доріг, які ведуть до госпіталів.

"У травні минулого року відремонтували дорогу до Барвінкового, яка через інтенсивний рух важкої техніки стала майже не проїзною. Але це був єдиний маршрут, яким везли поранених бійців до лікарні. До ремонту «швидка» доїжджала до госпіталю за 2,5 години, після – за 1,5 години", – наголосив очільник відомства.

За даними Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, у Харківській області зруйновано понад 30 тис. об'єктів, при цьому понад 10 тис. – із житлового фонду. Зруйновано або пошкоджено близько третини підприємств. Крім того, зруйновано 27 мостів і шляхопроводів.

Ще нове на сайті: