Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Зеленський обговорив із спецпредставницею США пріоритети відбудови України

Зеленський і спецпредставниця СШАПрезидент Володимир Зеленський зустрівся зі спеціальною представницею Президента США з відновлення України Пенні Пріцкер. Обговорили підтримку найбільш перспективних галузей української економіки.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Дуже важливим питанням для нас є відновлення – як післявоєнне, так і вже зараз, поки триває війна. Зокрема, ви можете прибути в Україну й побачити, як зараз працюють школи, бомбосховища, госпіталі та енергетична інфраструктура, яка є ключовою напередодні зими», – зазначив Зеленський під час зустрічі.

Сторони поговорили про пріоритетні для відбудови регіони нашої країни, а також про підтримку найбільш перспективних галузей української економіки.

Зеленський наголосив на важливості участі американського бізнесу у відновленні об’єктів інфраструктури, зруйнованих унаслідок повномасштабного вторгнення рф. Зокрема, йдеться про школи, дитячі садки, житлові будинки, енергетичні об’єкти.

Президент водночас зазначив, що американські компанії можуть долучитися до реконструкції української енергетичної системи.