Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Розширено дію програми «ВідновиДІМ»

фонд енергоефективності ВідновиДімДУ «Фонд енергоефективності» поширила дію програми «ВідновиДІМ» на всю територію України, крім тимчасово окупованих територій, зони активних бойових дій, а також населених пунктів, у яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

Про це повідомляє пресслужба установи.

Також фонд встановив нові граничні питомі вартості ремонту пошкоджень конструкцій даху/покриття будівлі (крім протиаварійних робіт з відновлення несучої здатності конструкції перекриття верхнього поверху): 1550 грн/м² — ремонт гідроізоляційного покриття даху (м’якої покрівлі); 1800 грн/м² — ремонт скатного покриття; 2100 грн/м² — теплоізоляція перекриття останнього поверху та/або покриття будівлі (мансарди), крім улаштування звукоізоляції між поверхами; 3950 грн/м² — відновлення суміщеного покриття (з утепленням).

У переліку документів, які мають подавати ОСББ для участі у програмі, з'явилася копія витягу з Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених агресією рф.

Із листопада 2022 року Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», яка передбачає надання компенсації на ремонт багатоквартирних будинків, які зазнали руйнувань через бойові дії, але не потребують капітального відновлення. З моменту запуску програма діяла в чотирьох областях — Київській, Житомирській, Сумській та Чернігівській.