Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Програма «єВідновлення» сприятиме тому, аби люди залишилися жити в Україні — Шмигаль

Шмигаль єВідновленняВідшкодування коштів за зруйноване житло в межах програми «єВідновлення» стимулюватиме людей залишатися в Україні, а не виїжджати за кордон.

Як повідомляє Укрінформ, про це сказав Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль на Регіональному економічному форумі у Києві.

«Тут ми теж хочемо сформувати ринок. Працюємо над тим, щоб іпотека для людей передбачала більший ступінь локалізації у новому будівництві житла, менше з тим пріоритет зараз — відновити житло для тих, хто його втратив, хто його потребує. Це також про збереження людей в Україні, про те, щоб звідси не виїжджали, а залишалися люди, шукали тут роботу та шукали тут собі житло», — наголосив Шмигаль.

Він закликав представників місцевої влади уважно проаналізувати роботу регіональних комісій, які працюють над верифікацією пошкоджень та руйнувань, особливо у тих регіонах, де відбулося значне руйнування житлового фонду.

Глава уряду нагадав про те, що перші сертифікати у межах програми «єВідновлення» на компенсацію за повністю зруйноване житло з'являться у застосунку "Дія" найближчим часом.