Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29

На Харківщині протягом року відремонтували вісім мостів

Харківщина мостиУ Харківській області станом на 15 листопада повністю відновлено 8 мостів, а на 14 облаштовано тимчасові проїзди.

Про це на брифінгу повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

«У результаті збройної агресії рф у регіоні постраждали 27 мостів, з них 25 – зруйновані повністю, 2 – зазнали часткових ушкоджень. Станом на сьогодні цілком відновити вдалося 8 споруд, на 14 облаштовано тимчасові проїзди. Ще 5 мостів розташовані на територіях, наближених до лінії ведення бойових дій», — розповів Турченко.

Цього року підприємство «Дороги Харківщини» виконує капітальний ремонт на 5 мостах на деокупованих територіях: поблизу населених пунктів Борщова, Базаліївка, Липці, Черкаські Тишки та міста Балаклія. На виконання цих робіт передбачено субвенцію з державного бюджету в розмірі 167,9 млн грн (з урахуванням залишків попередніх років).

Ігор Турченко зазначив, що за рахунок експлуатаційного утримання здійснено ремонт майже 88 тис. квадратних метрів дорожнього покриття, нанесено понад 200 км дорожньої та поновлено майже 300 квадратних метрів пішохідної розмітки.

Також цього року проведено роботу із забезпечення транспортного сполучення з деокупованими громадами області.