Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

На Сумщині більше тисячі громадян отримали кошти на ремонт житла за програмою "єВідновлення"

єВідновлення СумщинаБільше тисячі громадян на Сумщині отримали виплати від держави у межах програми "єВідновлення". Компенсація передбачає 200 тис. грн за житло, пошкоджене внаслідок війни.

Про це повідомила Сумська ОВА.

За словами начальника управління містобудування та архітектури Сумської ОВА Володимира Бикова, Сумщина перебуває у п’ятірці областей за реалізацією державної програми "єВідновлення". У травні 2023 року стартував перший етап електронної публічної послуги "єВідновлення", що стосувався надання компенсації за пошкоджене житлове майно у розмірі до 200 тис. грн. Жителі області вже направили 1623 заяви щодо надання компенсації за пошкоджене майно. Стосовно 1120 жителів прийнято рішення про компенсації на суму 102,9 млн грн, 1037 уже отримали виплати.

Володимир Биков повідомив, що загальна сума виплат становить 82,5 млн грн, найбільше рішень про надання компенсації ухвалила Охтирська територіальна громада — 550 позитивних рішень на суму 55,5 млн грн.

Другий етап, який стартував у серпні, стосується компенсації за знищені обʼєкти житлового призначення і передбачає надання сертифікатів на придбання житла замість зруйнованого.

"Жителями області направлені 88 заяв щодо надання компенсації за зруйноване майно та прийняті позитивні рішення стосовно житла 22 жителів області на суму понад 23 мільйони гривень", — зазначив Володимир Биков.

На рівні держави розглядаються питання щодо наступних етапів програми "єВідновлення". Зокрема, це стосується надання компенсації на відбудову зруйнованого житла та компенсації на ремонт пошкодженого житла вартістю понад 200 тис. грн.

Ще нове на сайті: