Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

IFC планує залучити комерційні банки для фінансування відбудови житла в Україні

IFCМіжнародна фінансова корпорація (IFC) аналізує можливості фінансування інвестиційних проєктів, наданих Міністерством економіки.

Як повідомляє пресслужба Мінекономіки, про це під час зустрічі говорили перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки України Юлія Свириденко та віце-президент IFC у Європі, Латинській Америці та Карибському басейні Альфонсо Гарсія Мора.

«Під час зустрічі ми домовились, що IFC проаналізують наявні інвестиційні проєкти на предмет можливого залучення фінансування. Також обговорили питання потенційної координації зусиль приватних інвесторів для підтримки малого та середнього бізнесу. IFC підготує комплексний аналіз та допоможе визначити найбільш ефективні інструменти із залучення інвестицій та підтримки приватного сектору. Адже саме приватний сектор має стати основою для відбудови України після війни», — зазначила Юлія Свириденко.

Вона додала, що IFC також вивчає можливості створення механізмів фінансування відбудови житла в Україні із залученням додаткових ресурсів комерційних банків. Така підтримка дасть змогу знизити пільгові кредитні ставки, що зробить іпотеку більш доступною.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) входить до Групи Світового банку. Одним із найважливіших напрямів діяльності IFC є мобілізація більших обсягів приватного капіталу для розвитку насамперед у країнах із низьким рівнем доходу, а також у державах із нестабільністю та конфліктами.

З лютого 2022 року корпорація започаткувала програму для підтримки приватного сектору в Україні на суму 2 млрд. дол.США, з яких 600 млн уже реалізовано.

Ще нове на сайті: