Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Відбулася відкрита лекція для здобувачів освіти ІІНО КНУБА: говорили про глобальні тренди будівельної індустрії з генеральним директором компанії ВЕЛЮКС Україна

інноваційна освіта16 листопада у ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» відбулася відкрита лекція для здобувачів освіти, які навчаються за спеціальностями 022 «Дизайн», 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Лекція проходила у змішаному форматі. Частина студентів слухала лекторів безпосередньо у лекційній аудиторії, частина приєдналася онлайн.

Загалом до лекції приєдналися 720 здобувачів освіти різних курсів навчання.

Такий інтерес зумовлений тим, що перед слухачами виступали Юрій Ткаченко – генеральний директор компанії ВЕЛЮКС Україна, яка є світовим лідером з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з майже 80-річним досвідом, та менеджер із роботи з ключовими клієнтами Максим Юрченко.

Продукти компанії мають авторитет серед власників мансардних вікон у всьому світі. Тисячі українців висловили довіру продуктам VELUX, а компанія продовжує займати впевнену позицію на українському ринку.

Уже 18 років компанія VELUX має власне представництво в Україні, розгалужену мережу складів та налагоджену логістику.

За підтримки VELUX реалізовано проєкти «Активний будинок», Model Home 2020. Вони формують сучасні будівельні тенденції енергоефективного, екологічного, комфортного житла.

Більше — за посиланням: https://iino.knuba.edu.ua/.../1711-vidkrita-lektsiya-dlya...