Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Україна отримає від ЄІБ кошти для 186 нових проєктів відновлення

гроші від ЄІБПрем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що завдяки коштам від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Україна цього року зможе завершити роботу на 28 проєктах і розпочати реалізацію 186 нових проєктів для покращення якості життя українських громад.

Про це інформує Урядовий портал.

На засіданні уряд ухвалив рішення, яке дає змогу залучити додаткові кошти від міжнародних партнерів. Зокрема, 190 млн доларів надасть Норвегія, 70 млн доларів — Швейцарія. За словами Дениса Шмигаля, це грант, який буде надано через фонди, адміністровані групою Світового банку.

«Крім того, маємо рішення, яке дозволить отримати позику від Світового банку на суму майже 1,1 млрд доларів. Дуже важлива зараз підтримка, яку уряд направить на соціальні виплати, освіту, медицину та інші пріоритетні потреби», — зазначив Прем’єр-міністр.

Також повідомляється, що Кабінет Міністрів затвердив два рішення, які дозволять отримати від ЄІБ майже 162 млн євро. Як уточнює пресслужба уряду, це кошти в межах чинних програм із відновлення України.

«Мова йде про реконструкцію та будівництво шкіл, лікарень, дитячих садочків, адмінбудівель, ЦНАПів, очисних споруд та інших об’єктів. Загалом завдяки цим коштам від ЄІБ зможемо цього року завершити роботу на 28 проєктах та розпочати реалізацію 186 нових проєктів для покращення якості життя українських громад», — наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр подякував партнерам і зауважив, що ця допомога дає змогу Україні вистояти та спрямовувати всі власні внутрішні ресурси на оборону та безпеку.

Ще нове на сайті: