Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Українські енергооб’єкти отримали трирівневий захист

енергообєктиГолова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа Найєм разом з віце-прем'єр-міністром з відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександром Кубраковим, керівником Укренерго Володимиром Кудрицьким, представниками Генерального Штабу під час зустрічі з послом США в Україні Бріджит Брінк та обʼєднаною командою представників посольства США і Великої Британії обговорили питання захисту енергетичних обʼєктів.

Важливими темами зустрічі були різні рівні захисту та технічні рішення для них, терміни будівництва, можлива фінансова підтримка.

Агентство відновлення офіційно звернулося до партнерів щодо надання допомоги в технічному аудиті проєктної документації на захисні споруди та кошторисів будівництв.

«Ми працюємо 24/7, щоб допомогти зберегти світло, тепло та електроенергію в умовах варварських атак росії. Важлива та продуктивна зустріч, щоб обговорити наші спільні зусилля для захисту енергосистеми цієї зими», – зазначила Бриджіт Брінк.

Уряд та Генеральний Штаб ЗСУ прийняли рішення про захист обʼєктів енергетичної інфраструктури.

«Перший рівень захисту – спорудження габіонів та біг-бегів. На сьогодні Агентство відновлення захищає 90 обʼєктів у 21 області від уламків дронів та ракет», – наголосив Мустафа Найєм.

Другий рівень, за його словами, – це захист від дронів та шахедів. Йдеться про бетонні конструкції, які будуються навколо основної мережі Укренерго з березня цього року. Захищають 22 підстанції, 63 автотрансформатори у 14 областях.

Третій рівень – захист від ракет. Захищають 22 підстанції від прямого влучання найпотужнішими ракетами у 14 областях.

Це спільна робота з Укренерго – саме там формують завдання на проєктування та будівництво.

Усі проєктні рішення узгоджуються з Генеральним Штабом Збройних Сил та ДСНС.

Під час проєктування використовуються вихідні дані від ГШ, настанова для інженерних військ та міжнародні нормативні документи, отримані від спеціалізованих фахівців під час проходження навчання в Британії за нормативами та стандартами Британії і США.

Джерело: Агентство відновлення.

Ще нове на сайті: