Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Японія готова надати €160 млн для підтримки проєктів економічного відновлення

Японія 1Японія планує надати 160 млн євро для підтримки проєктів економічного відновлення України.

Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з державним міністром закордонних справ Японії Кійото Цуджі, державним міністром економіки, торгівлі та промисловості Кадзучікою Іватою і представниками японського бізнесу.

"Озвучив наші пріоритети швидкого відновлення: енергетика, житло, критична інфраструктура, гуманітарне розмінування та підтримка бізнесу. Вдячний японській делегації за сьогоднішню місію, яка сприятиме подальшому залученню японських компаній до відбудови. Україна зацікавлена у створенні спільних підприємств, особливо у переробній промисловості", – написав у Фейсбуці Денис Шмигаль.

Він наголосив, що для нашої держави важливою є співпраця у сферах АПК, металообробки, машинобудування, критичної сировини та ІТ.

"Досвід Японії у післявоєнному відновленні може стати в пригоді для економічного відновлення України. Державні міністри запевнили, що позиція Японії щодо підтримки України буде незмінною. Вдячні японському уряду та народу за всебічну допомогу”, – додав глава уряду.

Джерело: Укрінформ.

Ще нове на сайті: