Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29

Rubicon Holding реалізовує перспективні проєкти у девелопменті

рубикон1Rubicon Holding розширила сферу своєї діяльності. Компанія викупила на Київщині два об’єкти незавершеного будівництва, які були у кризовому стані — ЖК “Київський” у місті Бучі та ЖК “Квартал Парковий” у місті Обухів, і запустила активне будівництво. Про це розповів Євгеній Новосьолов, директор Rubicon Holding в інтерв’ю РrofВuild. 


“Це був справжній виклик для нас. Ми заходили в цей бізнес у найгірший момент (зима, блекаути, війна), коли ринок був просто «лежачий». Ризикнули, але вгадали, — розповів він. — Адже коли заходиш на найнижчій точці, то ловиш хвилю зростання”.


За словами пана Євгенія, головною метою було відновити будівництво житлових комплексів.


Так, у Бучі до добудови було три пускові комплекси, на стадіях від котловану до коробки. Але крани не працювали 1,5 року, об’єкт був без охорони і постраждав від кількох обстрілів.


“Спочатку ми переживали, щоб запустити в роботу хоч один комплекс, а зараз вирішуємо питання будівництва на третьому будинку одночасно”, — зазначив Євеній Новосьолов.


За його словами, об’єкт в Обухові є перспективни проєктом. Там вирішили основні адміністративні питання, проблемні питання з комунікаціями і розпочали процес будівництва.


“Обидва об’єкта — це багатообіцяючі локації. Ці проєкти змусили нас шукати нові підходи у веденні справ, адже девелопмент для нас — новий виклик. Одним із факторів успішного запуску стала грамотна робота з банками, інвесторами, кредиторами та партнерами. Завдяки продуманій роботі з учасниками всього спектру процесу будівництва ми навчилися бути гнучкими, уважно виконуємо взяті на себе зобов’язання, знаходимо зацікавлених сторін. Це дозволяє нам «витягувати» складні кризові проєкти й отримувати від них дохід”.


Повне інтерв’ю з Євгенією Новосьоловим.