Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

На ринку обладнання для виробництва бетону спостерігається пожвавлення, — думка

777На сьогодні на ринку обладнання для виробництва бетону спостерігається пожвавлення. Таким висновком поділився Олександр Яницький, менеджер з розвитку Міжнародного Заводу Бетонного Устаткування у коментарі кореспонденту РrofВuild. 


За його словами, головними замовниками такого обладнання є агропромисловий сектор, підприємства з будівництва і відновлення інфраструктури, а також сектор виробництва залізобетонних виробів та виробників мінеральних добрив.


“Запити на сучасне обладнання для виробництва бетону зростають у зв’язку з розширенням будівельних проєктів та підвищеною увагою до якості і стандартів у будівельній галузі,” — зазначив експерт.


Окрім того, пан Олександр додав, що усе більшу увагу звертають на власне виробництво, вітчизняний продукт і, звісно, на клас енергоефективності.


На думку Олександра Яницького, структура ринку обладнання для виробництва бетону досить різноманітна. У сегменті представлені великі міжнародні корпорації, які виробляють високотехнологічне обладнання, а також менші гравці, що спеціалізуються на конкретних сегментах ринку.

Ще нове на сайті: