Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29

Будівництво заводу з виробництва БпЛА Bayraktar завершать через рік

будівництво заводуТурецька оборонна компанія Baykar розпочала на Київщині будівництво заводу, де вироблятимуть моделі безпілотників TB2 або TB3. Про це генеральний директор компанії Baykar Халук Байрактар розповів Reuters, пише РrofВuild. 


Безпілотники Bayraktar турецького виробництва набули широкої популярності у світі після того, як їх використали Збройні сили України для протидії російським військам для знищення бронетехніки та артилерійських систем.


“Наш завод будується… нам потрібно близько 12 місяців, щоб закінчити будівництво, а потім ми перейдемо до внутрішньої техніки, обладнання та організаційної структури”, — розповів Халук Байрактар у кулуарах Всесвітньої оборонної виставки в Ер-Ріяді.


Він додав, що завод в Україні буде великим, згідно планів, на ньому працюватиме близько 500 осіб.


Продуктивність становитиме близько 120 одиниць на рік, а щодо моделі поки незрозуміло — виробництво буде зосереджене на моделі безпілотника TB2 або TB3.


Відповідаючи на запитання про те, чи будуть питання безпеки, пов’язані з війною, становити небезпеку для заводу, пан Халук відповів, що плани “повністю просуваються” і ніщо не може їх зупинити.