Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

На Донеччині добудовують нову шахту

На Донеччині добудовують нову шахтуБудівництво нової шахти у Донецькому степу, яке розпочали 13 років тому, планують завершити до кінця наступного року, пише РrofВuild з посиланням на сюжет телекомпанії «Орбіта». 


Сучасна шахта передбачає підземного і наземного комплексів.


Планові роботи передбачали, зокрема, виконання надшахтної будівлі повітроподавального стволу і монтаж калориферів для підігріву повітря, що надходить у шахту. Навесні демонтували всі тимчасові калорифери, і почалось зведення будівлі повітроподавального стволу. Ці сандвіч-панелі використали в Україні вперше. Готову споруду оснастили калориферним комплексом: змонтували 35 калориферів, обв'язали трубопроводами — близько 300 метрів. Будівля, оснащена калориферами, без врахування сандвіч-панелей важить понад 80 тонн.


“Ми, шахтобудівники, включаючи Шахтобудівельну компанію, Шахтобудмонтажне управління №1, впоралися з цим видом робіт, як і в попередні роки. Комплекс з початку опалювального сезону запрацював — повітря обігрівається”, — розповів генеральний директор шахти “Свято-Покровська №3” Дмитро Новік.


Під землею в біляствольному дворі проходять потрібний вузол, стелять рейсовий шлях, а на поверхні працюють над будівлею для підйомної машини. Для цього демонтують прохідницьке обладнання, яке вже виконало свою функцію.

Також виконали демонтаж підйомної машини вагою близько 60 тонн, й демонтаж лебідок, вага кожної — 45 тонн, та вивезли на складування, щоб потім використати на нових об'єктах.


Згідно плану, на монтаж теплотраси відводиться місяць, виконання інших робіт завершиться теж у найближчий термін.


“Жодного дня ми не зупиняли капітальне будівництво 11 блоку для шахтоуправління. І нині ми вже маємо захищену програму фінансування на 2024 рік”, — підсумував Дмитро Новік.

Ще нове на сайті: