Український військовий Олександр “Терен” Будько, що втратив обидві ноги на війні, анонсував запуск розважального інклюзивного шоу “Відвал Ніг або All inclusive”. Про це він написав на своїй сторінці в пише РrofВuild.
“Саме тут ми з командою піднімаємо важливу, як ніколи, тепер тему, тему баз барʼєрності. Тому що барʼєри не лише навколо нас, а і в наших головах, — написав він. — Позбавляйтеся цих перешкод, допомагайте нам змінювати ситуацію навколо на краще. Бо цього потребую не лише я, а тисячі інших людей, яким ми завдячуємо за існування нашої країни”.
У новому шоу Олександр подорожуватиме Україною та досліджуватиме міста на безбар’єрність. Разом з ним міста перевірятимуть медійні особи: Маша Єфросиніна, Василь Байдак, Володимир Дантес, Саша Зарицька та блогер Однією Правою.
Олександр та його гості, сидячи у візках, відвідають найбільш відомі туристичні маршрути, пам’ятки та музеї.
Шоу буде комічним, а нові випуски виходитимуть що два тижні.
Перша серія вийде 13 лютого.