Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

В Ірпені відкриють відбудований ТРЦ, який став форпостом для столиці

1В Ірпені активно відбудовують торгово-розважальний центр "Жираф", який став щитом не лише для Ірпеня, а й для Києва перед російськими загарбниками. Незабаром ТРЦ відкриють для відвідувачів. Передає з міста-героя кореспондент РrofВuild. 


“Жираф” відкрився у 2016 року. У лютому 2022-го заклад став однією з ключових точок оборони Київщини. Біля закладу точилися жорстокі бої, внаслідок яких вдалося відбити окупантів. Але будівля була зруйнована на 90%.


У жовтні 2022 року власники ТРЦ "Жираф" почали демонтаж зруйнованої будівлі. А після цього розпочали будівництво нового закладу, але під старим відомим брендом.


Нещодавно на Facebook-сторінці торговельного центру виклали повідомлення: “Скоро буде сюрприз!” та фото з візуалізацією нового ТРЦ. Ймовірно, незабаром власники “Жирафа” оголосять про відкриття закладу.


Наразі фасад комплексу закритий металопрофілем, адже на території все ще проводяться будівельні роботи.


Приміщення власники відновлюють власним коштом. З початку року вони вже вели переговори з потенційними орендарями приміщень. За словами власників, оновлений заклад буде набагато зручнішим для відвідувачів, ніж був до цього.

Ще нове на сайті: