Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

У Дубні за пів року збудують житло для переселенців

zhutlo dla pereselencivУ місті Дубно Рівненської області визначилися із підрядником, який будуватиме соціальне житло для переселенців. З-поміж чотирьох кандидатів обрали того, хто запропонував найнижчу ціну - ТОВ "Реноме-Євробуд". Згідно умова, за пів року він має збудувати п'ятиповерхівку на 90 квартир, пише РrofВuild з посиланням на Суспільне. 


Як розповів начальник міськуправління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Анатолій Омельянчук, на будівництво багатоповерхівки для проживання ВПО Європейський союз виділив понад п'ять мільйонів євро. У тендері взяли участь чотири претенденти.


"Ми разом зі спонсорами та проєктантами детально перевірили цю організацію (ред. - ТОВ "Реноме-Євробуд"), вивчили їхні попередні роботи, зібрали відгуки та рекомендації – і тоді підписали контрактну угоду. Паралельно з фірмою "Спецрембуд" уклали договір на виконання робіт з технічного нагляду", – розповів пан Анатолій.


За його даними, в Дубні "Реноме-Євробуд" реконструював початкову школу та центр психосоціальної підтримки, відновлювала дах Великої синагоги.


На будівництво соціального житла на вулиці Василя Червонія у підрядників буде пів року від дати реєстрації декларації про початок будівництва. Документ зареєструють за кілька тижнів.


За проєктом, у п’ятиповерховому будинку буде 90 квартир з мінімальним набором меблів, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю ліфти, підвал з укриттям.


За міські кошти буде виконаний благоустрій території: водопостачання, водовідведення, електроенергія, теплопостачання і укриття.


"Такі були умови Євросоюзу. Ми на бюджетний 2024 рік на сесії заклали на благоустрій 22 мільйони гривень", – додав чмновник.


У будинку зможе проживати орієнтовно 330 переселенців.


Чергу на отримання житла формують в міському управлінні соціального захисту населення. Наразі зареєстровано 189 заявок на чергу або 423 особи.


Раніше мер Дубна Василь Антонюк розповідав, що житло надаватимуть відповідно до українського законодавства щодо виділення житла для громадян: "Це буде власність міської ради й житло здаватиметься в оренду на той час, доки переселенці будуть в Дубні. Ми зацікавлені у тому, щоб люди залишилися у нас".


За даними мерії, цей проєкт фінансує Європейський Союз та адмініструє Північна екологічна фінансова корпорація NEFCO. Дубно стало одним з шести міст в Україні, де завдяки підтримці Представництва ЄС в Україні, стало можливим будівництво багатоквартирного будинку для ВПО з дотриманням усіх екологічних норм і вимог.

Ще нове на сайті: