Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Міносвіти оголосило конкурс архітектурних проєктів для відбудови шкіл

min osvityВ Україні стартував конкурс архітектурних проєктів для відбудови шкіл, до участі в ньому запросили архітекторів.
Про це Міністерство освіти і науки повідомило у Facebook, пише РrofВuild. 


В оголошенні вказано, що команди архітекторів можуть подавати на конкурс проєктні ідеї.


"Дизайн-проєктом, який розробить переможець конкурсу, зможуть безоплатно скористатися всі громади. Його наявність дасть змогу донорам прискорити ухвалення рішень про фінансування відбудови шкіл, а громадам — заощадити час та кошти", - ідеться у повідомленні.


Автори трьох найкращих проєктних ідей отримають винагороди у розмірі від 8 тис. до 12 тис. євро. Переможець укладе контракт на 300 тис. євро, який передбачатиме розроблення адаптивного дизайн-проєкту школи.


До конкурсу допускаються команди, у складі яких є щонайменше два архітектора: один повинен мати право практикувати в Україні, а інший — за її межами.


Деталі щодо участі в конкурсі за посиланням. 
Проєкт "Школа майбутнього для України" ініціював уряд Литви в партнерстві з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України за сприяння Міністерства освіти і науки України. Проєкт та архітектурний конкурс реалізує Центральне агентство виконання проєктів (Central project management agency) у партнерстві з Асоціацією архітекторів Литви.

Ще нове на сайті: