Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Нідерландські компанії готові інвестувати у проєкти відбудови. Почнуть з розмінування

niderlandy vidbudovaНідерландські компанії готові вкладати кошти до закінчення війни в проєкти відбудови, які будуть поліпшувати життя звичайних українців.

Про це повідомив заступник міністра економіки Ігор Безкаравайний, який координує напрям гуманітарного розмінування, пише РrofВuild з посиланням на Укрінформ. 


"Головна тема, яку ми сьогодні обговорювали в діловому форматі, – це відбудова України та розмінування як первинний етап відбудови. Ми не можемо починати відбудову, реновації і будь-які дії, пов'язані з цим, поки не будемо впевнені у тому, що територія безпечна, територія обстежена, і ми можемо здійснювати будь-які дії без загрози людям. Ми говорили з представниками нідерландського уряду, з представниками нідерландського бізнесу та різних організацій про те, які сьогодні можливості створює Україна", - сказав він.


Він додав, що нідерландські компанії готові уже вкладати кошти у проєкти відбудови, які будуть поліпшувати життя українців.


"Є певні аспекти, які треба враховувати. Страхування військових ризиків, якщо компанія зайде. Все, що треба іноземцям – це страхування. Вони не планують чекати завершення війни", - наголосив він.


За словами урядовця, Нідерланди вже допомагають Україні як озброєнням, так і підтримкою у відбудові.


Нагадаємо: у січні Коаліція з розмінування на чолі з Литвою на підтримку України зустрілася у Вільнюсі, щоб обговорити потреби Києва та можливий внесок партнерів. У зустрічі взяли участь представники Міноборони України та Генштабу Збройних сил України, а також представники 25країн-партнерів.

Ще нове на сайті: