Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

На Київщині збудують Національне військове меморіальне кладовище

nacionalnyi memorialНа створення та функціонування Національного військового меморіального кладовища (НВМК) виділяють 515 млн гривень із державного бюджету. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль , пише РrofВuild з посиланням на delo.ua.


"Мова йде про 515 млн гривень, які ми виділяємо на будівництво та функціонування в цьому році. Національне військово-меморіальне кладовище стане центральним місцем, де кожен зможе віддати шану полеглим героям нашої Батьківщини. Це буде особливе місце, де перетинаються скорбота, гордість, біль, повага, безмежна вдячність та вічна пам’ять", - підкреслив Денис Шмигаль.


Кошти виділено Міністерству у справах ветеранів, а будівництво НВМК визначено серед пріоритетів Плану дій Уряду на 2024 рік.


Нині державною установою “Національне військове меморіальне кладовище” розпочато проєктні роботи для будівництва Меморіалу.


Нагадаємо: 8 грудня 2023 року Верховна Рада України ухвалила закон, необхідний для будівництва та експлуатації НВМК у селищі Гатне Фастівського району на Київщині. Будівництво здійснюватиметься у кілька черг.


У першій зведуть сектор традиційних поховань, колумбарій, площу, де буде відбуватися прощання з полеглими Захисниками та Захисницями, і необхідні споруди для організації поховань.

Ще нове на сайті: