Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

В Україні узаконено спрощену процедуру зміни цільового призначення землі

sproshene vikorustanya zemliПрезидент Володимир Зеленський підписав закон про спрощення процедури зміни цільового призначення землі для цілей економічного відновлення. Спрощена процедура стосуватиметься земель за межами населених пунктів, щодо яких ще немає розробленої містобудівної документації.


Про це пише РrofВuild з посиланням на сайт Ради. 


Згідно із запропонованою процедурою, для зміни цільового призначення землі буде достатньо висновку уповноваженого органу містобудування та архітектури місцевої ради щодо можливості розміщення запланованого об’єкта без обов'язкового розроблення містобудівної документації та документації із землеустрою.


Закон, зокрема, допускає встановлення та зміну цільового призначення земельних ділянок на територіях за межами населених пунктів, у разі якщо стосовно таких територій відсутня затверджена містобудівна документація на місцевому рівні, для розміщення таких об’єктів згідно з класифікатором:
- будівель промислових та складів;
- будівель сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства;
- трубопроводів, комунікацій та ліній електропередачі (крім магістральних нафтопроводів та магістральних газопроводів);
- комплексних промислових споруд (крім підприємств і споруд підприємств зі збагачення та перероблення ядерних матеріалів;
- споруд та печей для спалювання відходів;
- електростанцій атомних.


Згідно із законом, спрощена процедура стосуватиметься земель за межами населених пунктів, щодо яких ще немає розробленої містобудівної документації. Вона діятиме для об'єктів промисловості та енергетики на період воєнного стану та протягом 5 років після його припинення.

Ще нове на сайті: