Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Програма компенсації за знищене житло охопить тимчасово окуповані території

kompensacia za znishcene zutloЦього року програма з компенсації за повністю знищене житло діятиме і для громадян, які втратили домівки на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомив віцепремʼєр-міністр - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков під час форуму "Україна. Рік 2024" , пише РrofВuild з посиланням на Укрінформ.


"Продовження житлових програм у 2024 році залишається нашим ключовим планом. На початку січня ми запустили виплати компенсацій за повністю знищене житло. І на сьогодні майже 1000 родин придбали нові оселі», - зазначив він.


Міністр додав також, що наступним кроком цієї програми стане її поширення на житло, знищене на тимчасово окупованих територіях.


"Наступний крок - це поширення програм на тих, чиє житло знищене на тимчасово окупованих територіях.

Завершується пілотний проєкт, який ми робили по місту Мелітополь, тому будемо рухатися далі», - зазначив урядовець.


Також цього року уряд планує розпочати програму капітальних ремонтів для суттєво пошкоджених багатоквартирних будинків на тимчасово окупованих територіях, на деокупованих територіях і на підконтрольних територіях, які страждають від щоденних обстрілів, додав він.


Нагадаємо: Верховна Рада ухвалила закон щодо удосконалення правового регулювання питань, пов’язаних із забороною відчуження об’єктів нерухомого майна, придбаних (у тому числі проінвестованих/профінансованих) з використанням житлового сертифіката на придбання об’єкта житлової нерухомості.

Ще нове на сайті: