Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

П’ять заходів, які допоможуть адаптуватися до змін на ринку обладнання для виробництва бетону

beton zalizobetonІснує кілька антикризових заходів, які допомагають компаніям “триматись на плаву” на ринку обладнання для виробництва бетону. Про них розповів Олександр Яницький, менеджер з розвитку Міжнародного Заводу Бетонного Устаткування у коментарі кореспонденту РrofВuild. 


“На мою думку, певні заходи можуть допомогти компаніям адаптуватися до змін на ринку та зберегти стабільність у складних економічних умовах”, — зазначив пан Олександр.


До антикризових заходів належать:
1. Диверсифікація продукції: розширення асортименту обладнання або впровадження нових технологій можуть допомогти залучити нових клієнтів та зменшити ризики.


2. Удосконалення якості й ефективності: покращення якості виробленого обладнання та оптимізація виробничих процесів допомагають зберегти конкурентну перевагу.


3. Глобалізація: розширення присутності на міжнародному ринку може зменшити залежність компаній від внутрішніх економічних коливань.


4. Фокус на екологічних стандартах: врахування сучасних екологічних вимог допомагає залучити екологосвідомих клієнтів і відповідати законодавству.


5. Фінансове управління: ретельне фінансове планування та управління ресурсами допомагають уникнути фінансових труднощів під час економічних криз.


“Стосовно цінових коливань, то, звичайно, спостерігається підвищення вартості, оскільки обставини змушують до цього, — додав експерт. — Однак ми тримаємо ціну на тому рівні, на якому це можливо”.


Також Олександр Яницький зауважив, що держава йде назустріч і дає дуже пільгові умови на кредити, розтермінування та інші можливості фінансування.

Ще нове на сайті: