Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Зареєструвати спеціальні майнові права на МОН можна у режимі "без паперів"

zareestrovane maunoУ Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕСБ) запущено в автоматичному режимі державна реєстрація спеціальних майнових прав (СМП) на майбутні об’єкти нерухомості (МОНи) в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (ДРРП) на підставі електронної заявипише РrofВuild.

Замовникам будівництва обіцяють швидку реєстрацію об’єкта в режимі “без паперів” і зменшення витрат на це.

Реєстрація здійснюється за чотири кроки: створити заяву; підписати заяву; зареєструвати заяву і отримати результат державної реєстрації в ДРРП.


Після внесення заяви про реєстрацію СМП в ЄДЕССБ замовник має можливість відслідковувати статус реєстрації об'єкта в ДРРП у картці заяви.


Інвестори матимуть змогу ознайомитися з інформацією про об'єкти на порталі ЄДЕССБ та статус МОНу.


Для того, щоб автоматично зареєструвати СМП на МОН, без відвідування державного реєстратора чи нотаріуса, потрібно правильно здійснити всі попередні кроки: зареєструвати проектну документацію зі складовими частинами та присвоїти ідентифікатор кожній складовій частині; внести інформацію про договір щодо організації та фінансування будівництва (девелопер), а також дані про гарантійну частку; отримати дозвіл та присвоїти адресу кожній складовій частині (кожному МОН).

Ще нове на сайті: