Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Боєць з фронту керує будівництвом житлового комплексу в Києві

4це4еукп4Військовослужбовець Павло Долинський з передової керує будівництвом житлового комплексу комфорт класу в столиці. Попри службу, він знаходить час на бізнес, пише РrofВuild з посиланням на "Ранок Вдома".


Павло Долинський — активний учасник Революції Гідності. Зброю до рук вперше взяв у 2014 році: боронив Мар'їнку, Піски, Савур Могилу, а пізніше — Донецький аеропорт. Там разом з побратимами потрапив у засідку й отримав поранення.


Після повернення до цивільного життя почав боротися за права добровольців і ветеранів, а пізніше вирішив започаткувати власну справу.


У пана Павла виникла ідея побудувати житловий комплекс. Разом з родиною продумали план, створили ескізи, знайшли кошти та почали будівництво — якраз напередодні повномасштабного вторгнення росії. Чоловік вивіз родину у безпечне місце і, залишивши будівництво мрії та плани на майбутнє, взяв до рук зброю вдруге. Визволяв Ірпінь, Бучу, після звільнення Київської області його частину направили в Миколаїв, потім — на Херсонщину.


"Попри активну участь у боях, я вирішив продовжувати будівництво. Бо коли ти поринаєш в процес війни, то тобі дуже важко психологічно. Щоб вийти з цього стану кожен прагне займатися справою, яка втішить, дасть сил. Це допомагає відволікти увагу від бойових дій", — розповів Павло Долинський.


Військовослужбовець подався на грант від "Українського ветеранського фонду", отримав фінансову підтримку.

Прямо з позицій керує будівництвом. Коли повертається, перевіряє, чи виконані роботи. За можливості долучається до будівництва сам. Павло Долинський каже, що до кінця 2024 року будуть готові перші будинки для довгострокової оренди. Військовий працює над новими проєктами та продовжує виборювати перемогу.


"Серед учасників бойових дій є дипломати, є бізнесмени. Їм будуть надавати знижки, бо це побратими", — пояснив військовослужбовець.

Ще нове на сайті: