Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

На Полтавщині побудують потужну вітроелектростанцію

lopastiУ Глобинській громаді на Полтавщині збудують одну з найбільших вітроелектростанцій у Європі. Про це розповів начальник відділу із земельних відносин ДТЕК ВДЕ Євген Паценко, пише РrofВuild з посиланням на повідомлення ОВА.


За його словами, компанія уже розпочала переговори з потенційними спонсорами та постачальниками обладнання.


На місці зведення ВЕС уже розпочалися підготовчі роботи: на узгодженні знаходиться техніко-економічне обґрунтування схеми видачі потужності електричної станції, проводиться просторове планування території, розпочали вітромоніторинг та роботи з моніторингу біорізноманіття.


Очільник Полтавської облвійськадміністрації Філіп Пронін зазначив, що у громаді планується розмістити від 100 вітротурбін.


«На засіданні архітектурно-містобудівної ради при ОВА розглянули детальний план територій. Попереду — громадське обговорення проєкту, оцінка впливу на довкілля, робота із землевпорядною документацією, — додав він.


За словами Філіпа Проніна, створення вітрової електростанції на Полтавщині пожвавить місцеві бізнес-процеси, надасть нові робочі місця, збільшить надходжень у бюджети. Після отримання всіх дозволів на будівництво компанія розроблятиме програму соціального партнерства з громадою.


Планова потужність вітроелектростанції сягатиме понад 650 мВт. А встановлена на початку року у Глобинській громаді метеощогла допоможе оцінити вітрові умови для майбутньої Полтавської вітроелектростанції (ВЕС).

Ще нове на сайті: