Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Навесні почнуть оновлювати 72 профтехи, у яких навчатимуть професій для відновлення України

72 proftehiВизначено перші 72 заклади професійно-технічної освіти, які отримають 500 млн грн державних коштів на оновлення майстерень, пише РrofВuild з посиланням на повідомлення пресслужби Міністерства освіти і науки України.


"Трансформація закладів відбувається в межах проєкту "100 майстерень". Уже наприкінці весни вони розпочнуть масштабні оновлення навчальних приміщень, а в наступному навчальному році в них зможуть здобувати освіту всі охочі. Решту 28 профтехів, майстерні яких буде оновлено за кошти міжнародних партнерів і бізнесу, ще обирають", — ідеться в повідомленні.


Найпопулярніші напрями, за якими будуть створені майстерні у 72 профтехах: сільське господарство — 14 майстерень; громадське харчування — 10 майстерень; промисловість і машинобудування — 7 майстерень; будівництво та автомобільний транспорт — 6 майстерень, а також за такими профілями, як зварювання, металообробка, деревообробка.


Проєкт "100 майстерень" — це можливість сформувати якісну та ефективну базу для навчання майбутніх професіоналів. Мета проєкту — створити умови для підготовки фахівців, яких сьогодні критично бракує на ринку праці. Водночас дати поштовх для розвитку профтехосвіти загалом.


Також зазначено, що у 2024 році буде створено дві майстерні за профілем оператор дистанційно керованих апаратів, тобто оператор цивільних дронів, а професію планують ліцензувати також цього року.

Ще нове на сайті: