Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

KSG Agro розробив проєкт будівництва нового переробного заводу на Херсонщині

pererobka budivelnogo smittyaАгрохолдинг KSG Agro розробив проєкт будівництва нового заводу для сортування, утилізації та переробки наслідків руйнацій внаслідок ракетних атак на Херсонщині. Про це повідомила пресслужба компанії, пише РrofВuild.


Запланований строк реалізації проєкту — 2,5 роки, а загальний бюджет будівництва складе 8 млн доларів.


Реалізація проєкту відбуватиметься у два етапи. Перший — це сортувальна лінія, яка потрібна оскільки перероблятимуться різні матеріали — цегла, бетон, метал тощо.

На першому етапі кінцевою продукцією переробки буде щебінь, який потім можна використовувати в будівництві. На другому етапі методом пресування ми отримаємо пресовані блоки, скажімо, такі як газобетонні станові для будівництва, або плитку, яку можна використовувати в ході відбудови зруйнованих об’єктів. «Такий завод в регіоні дуже потрібен, аби звільнити херсонські землі від непотребу, який утворився внаслідок руйнацій від повітряних атак ворога», — розповів голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов.


У структурі бюджету проєкту основними статтями фінансування стануть: цех з технологічною лінією для підготовки сміття до переробки (1,8 млн доларів) і цех з виробництва готової продукції — сірої тротуарної плитки, кольорової тротуарної плитки та пресованих блоків (40Х20Х20) — 5,5 млн доларів.

Наразі започатковані перемовини з міжнародними інвесторами щодо їх залучення до реалізації проєкту.

Ще нове на сайті: