Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Каховська ГЕС: уряд виділив 5 млрд на будівництво водогонів

наглав 0Кабмін виділив понад 5 млрд гривень на проєкт з будівництва водогонів через знищення Каховської ГЕС.


Кабінет міністрів виділив Агентству відновлення 5,15 млрд гривень з фонду ліквідації наслідків збройної агресії на забезпечення будівництва магістральних водогонів. Про повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram, пише РrofВuild. 


"Виділено Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури з фонду ліквідації наслідків збройної агресії на безповоротній основі 5 млрд 149 млн 677,013 тис. гривень (видатки розвитку) на нову бюджетну програму для фінансового забезпечення будівництва магістральних водогонів у звʼязку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, повʼязаних зі знищенням Каховської ГЕС", — написав він.


У новій редакції викладено додаток до порядку реалізації експериментального проєкту з будівництва магістральних водогонів — Перелік обʼєктів з будівництва магістральних водогонів та обсяги бюджетних коштів для їх фінансового забезпечення.


Нагадаємо: вночі 6 червня 2023 року російські загарбники підірвали дамбу Каховської ГЕС, що викликало масштабне затоплення територій у Херсонській області й завдало значних екологічних, економічних та гуманітарних збитків Україні.

Ще нове на сайті: