Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

У Трускавці збудують завод мінеральних вод

thumb 800 0 0 0 auto 800Цього року у курортному місті Трускавці Львівської області стартує будівництво нового заводу мінеральних вод, який працюватиме за передовими німецькими технологіями.

У завод інвестують 35 мільйонів євро, пише РrofВuild з посиланням на Високий Замок. 


Інвестором цього проєкту є відомий бізнесмен родом із чеського міста Брно Томаш Фіала, який володіє інвестиційною компанією Dragon Capital. Пан Томаш у 2016—2020 роках інвестував у нерухомість України понад 600 мільйонів доларів, входить до сотні найбагатших людей України.


Dragon Capital офіційно придбала 100% акцій групи компаній «Аква-Еко», яка займається видобуванням та виробництвом мінеральних вод під торговою маркою «Трускавецька» (до «Нафтусі» це не має жодного відношення).


Наразі підприємство замовило виготовлення проєктної документації у відомої німецької архітектурної компанії і розробляє детальний план території, де постане завод. Планується, що підприємство вироблятиме мінеральну воду на внутрішній ринок та за кордон. Воду добуватимуть з надр, очищуватимуть і розливатимуть у пляшки.


«Трускавецька марка вже відома у Польщі, має всі шанси зайти на ринок у Східну Європу. Після введення заводу в експлуатацію очікується поповнення в різні бюджети до 150 мільйонів гривень», — зауважив голова Трускавецької територіальної громади Андрій Кульчинський.


Трускавецька міська рада ухвалила рішення про початок процедури зміни генерального плану міста в частині розробки документації і створення екологічного технопарку площею 25 гектарів ще наприкінці 2023 року. Саме там буде побудований новий завод мінеральних вод.

Ще нове на сайті: