Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Де в Україні відкриють ТРЦ найближчими роками

WarchawskyНині на різних стадіях реалізації на заході країни знаходяться одразу шість проєктів нових торгово-розважальних центрів сумарною площею понад 180 000 кв. м.

Про це повідомила консалтингова компанія Retail & Development Advisor (RDA), яка виступає ексклюзивним брокером та консультантом цих ТРЦ , пише РrofВuild з посиланням на NV Бізнес. 


«Вже цього року до відкриття заплановані ТРЦ Ukraine в Ужгороді, ТЦ А7 в Івано-Франківську та ТРЦ Росвигів у Мукачеві. Найбільший з них — чотириповерховий ТРЦ Ukraine — відкриється на ужгородському проспекті Свободи.

Він займатиме близько 20 000 кв. м, з яких 12 000 кв. м буде відведено під оренду. До кінця весни будуть завершені будівельні роботи, а влітку розпочнеться облаштування фасаду та проведення внутрішніх робіт», — розповів генеральний директор компанії RDA Андрій Лотоцький.


За його словами, якірними орендарями ТРЦ будуть продуктовий супермаркет ALMA, сучасний кінотеатр, фудкорт, а також відомі в Україні торгові мережі одягу, парфумерії, ювелірної продукції тощо.


Інші ТРЦ, заплановані до відкриття у 2024 році, за масштабами будуть менші. Проєкт торгового центру А7 в Івано-Франківську планується відкрити в листопаді на вулиці Галицька, 57. Його загальна площа становитиме 10 000 кв. м, а торгова — 7500 кв. м. Компанія RDA вже розпочала процес підписання попередніх угод з орендарями.


Наприкінці року також очікується запуск у Мукачеві ТРЦ Росвигівський, який розміститься на перехресті вулиць Росвигівська та Генерала Петрова. Це зробить його зручним як для пішохідного трафіку, так і для автомобільного.

Додаткових відвідувачів торговельному центру також забезпечуватиме близькість траси міжнародного значення Київ — Чоп. Загальна площа ТРЦ займатиме 5600 кв. м (GLA — 3500 кв. м), а основним якорем об'єкта буде продуктовий супермаркет ALMA площею 1300 кв. м.


На другий квартал наступного року також заплановано запуск першої черги двоповерхового ТРЦ Family Mall в Стрию Львівської області. Цей торгово-розважальний комплекс матиме підземний (на 300 місць) та наземний (на 135 місць) паркінги, а його загальна площа складатиме понад 26 000 кв. м, з яких 17 000 кв. м призначатимуться під оренду. Відкриття другої черги ТРЦ намічено на І квартал 2026 року.


Цьогоріч також розпочнеться будівництво двох великих ТРЦ у Львові й Тернополі. У Львові новий ТРЦ Kvartal City буде споруджуватися на вул. Шевченка, 313. В межах реалізації цього проєкту планується будівництво будівлі загальною площею 51 300 кв. м, з яких 12 000 кв. м займатиме багаторівневий паркінг, ще 10 000 кв. м — підземний паркінг. Під відкриття операторів торгівлі тут буде відведено 22 500 кв. м, а під офісну складову — 2450 кв. м. Також в ТРЦ Kvartal City відкриється кінотеатр I-MAX площею близько 3400 кв. м. Запуск об'єкта в роботу девелопер планує вже в I кварталі 2026 року.


У Тернополі цьогоріч має стартувати будівництво найбільшого в місті ТРЦ Warshawsky загальною площею 64 367кв.м. Проєкт чотириповерхового торгово-розважального центру на Підволочиському шосе передбачає 33 000 кв. м орендних площ та повноцінний автовокзал в структурі ТРЦ. Втім, зараз RDA проводить удосконалення концепції комплексу з метою збільшення торгових площ, зважаючи на ажіотаж ритейлерів, і разом з тим, планує зробити паркінг більшим та комфортнішим. Оновлений концепт ТРЦ Warshawsky в компанії обіцяють представити вже на виставці RAU Expo — 2024, що пройде у Києві 12−13 червня. А вже найближчим часом RDA планує анонсувати ще низку проєктів у галузі торгової нерухомості, що плануються до реалізації в найближчі роки.

Ще нове на сайті: