Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Фонд Нормана Фостера оголосив архітектурний конкурс на проєкти відбудови Північної Салтівки

IMG 20220711 130006 017Фундація Нормана Фостера оголосила конкурс Kharkiv Housing Challenge на відбудову ділянки в харківському районі Північна Салтівка, пише РrofВuild. 


В умовах конкурсу архітекторам пропонують створити проєкти відбудови будинків у найбільш постраждалому районі Харкова. У своїх проєктах учасникам треба інтегрувати бомбосховища, а також врахувати використання перших поверхів будинків для розміщення різноманітних об’єктів.


У цій зоні міста розташовано зразки п’яти різних типів житлової забудови. Таким чином напрацювання можна буде використати для відбудови не лише інших районів Харкова, але й інших українських міст.


Проєкти прийматимуть до 19 вересня, а зареєструватися учасникам потрібно до 12 вересня. Переможців оголосять 17 жовтня.


Участь для українських архітекторів безкоштовна, учасники ж із інших країн мають сплатити за заявку від 90 євро.


Проєкти оцінюватиме журі, в яке входить сам Норман Фостер, а також західні та українські експерти. Серед українських членів журі — міський голова Ігор Терехов і директор «Інституту Харківпроекту» Юрій Спасов.


Відібрані пропозиції будуть доопрацьовані в робочі проекти для будівництва. Команди-переможці будуть співпрацювати з місцевими жителями на цьому етапі за схемою фінансування.


Крім того, автори проєкту-переможця отримають 10 тисяч євро, грошова винагорода за перше місце складе 6 тисяч, за друге — 3 тисячі, за третє — одну тисячу євро.

Ще нове на сайті: