Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Двічі релоковане: на Закарпатті підприємство виготовляє будівельні металеві конструкції

89ca024041198d49У місті Перечин на Закарпатті працює релоковане підприємство, яке виготовляє будівельні металеві конструкції. Компанія двічі втікала від війни, пише РrofВuild з посиланням на Суспільне. 


Простір для бізнесу знайшли у місті Перечин. Розташувалися на двох гектарах землі. Підприємство власними силами реконструювало будівлі старого виробничого комплексу заводу консервних виробів та побудували нові цехи, а у 2023 році запустили виробництво. Це підприємство утворили дві компанії, які мають досвід релокації.


"Компанії розпочали свою діяльність іще в східних областях нашої держави. На жаль, після вторгнення у 2014 році довелося релокуватися зі Сходу під Київ. Там вдалося запустити виробництво, перед тим реконструювати старі майнові комплекси. Там зараз діючий шоу-рум і бізнес-центр", — розповідає директор підприємства Герман Петрінко.


На переїзд погодилося 70 співробітників. Серед них — менеджер із продажу Вадим Ткаченко.


"Працювали у Вишневому, потім переїхали у Вінницю, бо там було трохи безпечніше. А потім уже сюди разом з усіма релокувалися і працюємо", — каже пан Вадим.


Старший майстер лінії люків Сергій Лаврєнтьєв у Перечин переїхав разом із дружиною: на новому місці вже адаптувалися, планують залишатися і працювати далі.


"Велика частина працівників погодилася на цю релокацію разом із сім’ями. Це потребувало значних ресурсів.

Працівники проживають на території Перечина в одному з приміщень старого дитячого літнього табору.

Забезпечили їх як роботою, так і проживанням. Частина наших працівників перебувають у лавах Збройних Сил, ми їх підтримуємо власними силами. У нас є свій власний гуманітарний фонд", — розповів директор підприємства Герман Петрінко.


З-поміж іншого на Закарпатті підприємство зіштовхнулося із браком кадрів. Нині не вистачає нам інженерів-конструкторів, технологів, представників робочих спеціальностей: зварювальників, складальників алюмінієвих конструкцій, металевих конструкцій, токарів.


"Намагаємося шукати по всій Україні, зокрема, і з тих областей, які перебувають під обстрілами. Забезпечуємо житлом, надаємо роботу", — додає директор підприємства.


Наразі на підприємстві працює півсотні працівників. За словами Германа Петрінка, за три роки підприємство планує збільшити штат до 250 працівників.

Ще нове на сайті: