Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Харків’яни представили у Люксембурзі проєкт безпечного підземного містечка

630 360 1716313459 894Харківська інвестиційна агенція показала потенційним зарубіжним донорам та інвесторам новий унікальний проєкт підземного містечка з зовнішньою парковою частиною.


Візуалізацію проєкту Shelter Park харків’яни презентували на міжнародному українсько-люксембурзькому бізнес-форумі в Люксембурзі, пише РrofВuild з посиланням на Укрінформ. 


«Він поєднує в собі безпечний громадський простір, із закладами освіти та медицини, там є також комерційна складова, тобто торговельні площі. Підземне містечко включає навіть житловий фонд», - розповіла директор Харківської інвестиційної агенції та депутат обласної ради Тетяна Столяренко.


За її словами, площа забудови сягатиме 36 тисяч квадратних метрів, а вхід до неї буде одразу з підземної станції метро, тому комплекс буде цілком безпечним. На поверхні буде розбита паркова зона. Проєкт розробила група харківських архітекторів.


«Ми його ще будемо вдосконалювати, звичайно, але в нинішніх реаліях ми повинні, не дивлячись ні на що, робити так, щоб життя у нашому місті було безпечним, інклюзивним, екологічним і комфортним», - наголосила депутатка.


Вона також повідомила, що до 1 вересня Харків планує запустити ще три підземні школи.


Нагадаємо: у Харкові відсьогодні розпочалися повноцінні заняття у першій підземній школі - її збудовано в Індустріальному районі.

Ще нове на сайті: