Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

На що спрямують гроші з підвищеного тарифу на електроенергію

80 main v1624653377Гроші з підвищеного тарифу на електроенергію для побутових споживачів будуть спрямовані на відновлення державних потужностей.

Про це заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса, пише РrofВuild з посиланням на УНІАН.


"Частину цих коштів після підвищення тарифів отримає Енергоатом, але Енергоатом має борги, і ці борги мають бути сплачені. Коли він сплатить ці борги, а зараз в нього грошей немає їх платити, тому що знову ж таки, він продавав електроенергію по тарифу для населення в нуль, тобто йому нічого не платили, зараз він сплатить ці борги, і ці гроші прийдуть Укренерго. Укренерго, буде займатися ремонтом, відновленням державних потужностей", – сказав він.


Сергій Фурса пояснив, що попередній тариф на світло був настільки низьким, що він ледве покривав вартість доставки електроенергії.


"Тобто компанія, яка виробляла, а це переважно Енергоатом, не отримувала просто нічого, просто нуль без палички. Тобто ви розумієте, ви купуєте от картоплю на базарі і платите тільки за те, щоб її вам привезли, а сама картопля безкоштовна. Ну це не нормальна історія", – пояснив експерт.


Загалом він прогнозує, що завдяки збільшенню тарифу вийде залучити близько 40-50 млрд грн, в залежності від споживання, і ці кошти будуть спрямовані на відновлення енергетичної інфраструктури.


Раніше в Міністерстві енергетики пояснювали, що збільшення тарифу на електроенергію для населення було потрібно для відновлення пошкодженої росіянами державної генерації.

Ще нове на сайті: