Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

ЗУСТРІЧ КАНДИДАТА НА ПОСАДУ РЕКТОРА КНУБА З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

447748240 959920756139269 2730850585398492446 n4 червня в актовій залі #КНУБА пройшла зустріч з кандидатом в ректори університету Олексієм Дніпровим.
Інтерес до зустрічі був великий, в залі практично не було вільних місць. На зустріч завітав чинний ректор Петро Куліков та голова Наглядової ради КНУБА Станіслав Сташевський.
 
Розмову розпочав перший проректор КНУБА, який на разі очолює виборчій комітет. Він представив кандидата і запросив його до мікрофона. Олексій Дніпров цікаво розповів про основні постулати своєї передвиборчої програми. І проілюстрував свої слова на великому екрані. В залі слухали дуже уважно, адже доповідь безпосередньо стосувалася майбутнього життя університету. Зокрема, він зупинився на міжнародній співпраці, відтворенню англомовного сайту та залученню на навчання іноземних студентів, продовженню розвитку спорту в КНУБА. Справа в тому, що Олексій Дніпров вже кілька місяців працює на посаді проректора КНУБА, і зі справами в Університеті знайомий безпосередньо на роботі.
 
Зрозуміло, що по закінченню презентації посипалися численні запитання. Цікавим було питання щодо першочергових завдань в перші сто днів. Серед обіцянок - сімейний лікар в кожному гуртожитку. Цікава пропозиція. Керівник військово - мобілізаційного відділу запропонував розпочати в КНУБА підготовку фахівців з будівництва фортифікаційних споруд і почув позитивний відгук від кандидата.
 
Адже це напрямок саме будівельного ВНЗ. Була також пропозиція звільнити викладачів університету від зайвої роботи, щоб вони мали більше часу на підготовку і проведення лекцій. Взагалі питань було дуже багато, адже майбутнє університету цікавить всіх. Кандидат запросив всіх, хто не встиг поставити запитання або має пропозицію до себе на бесіду в зручний час.
 
Нагадаємо, вибори ректора пройдуть 13 червня.
 
Зустріч продовжив патріотичний концерт на основі віршів українського поета –військового Петра Маги «Вірші з окопу».
Інформаційний центр
 

Ще нове на сайті: