Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

ЄІБ готовий надати кредит на будівництво муніципального житла в Харкові

PuRJhWoRznnFckgE5eQamVlyaV1pG1foЄвропейський інвестиційний банк підтримує будівництво муніципального житла в Харкові. Про це під час зустрічі з мером Харкова Ігорем Тереховим у Торговельно-промисловій палаті Берліна сказав кредитний менеджер Європейського інвестиційного банку Гжегош Гайда, пише РrofВuild з посиланням на "Думка".

Ігор Терехов зазначив, що в Берліні під час Конференції з відновлення України презентуватиме для інвесторів концепцію будівництва та експлуатації муніципального житла в Харкові.


"Я би дуже хотів, щоб ви як провідний банк, який допомагає Україні і місту Харкову взагалі, подивилися на ці речі, як нам спільно це фінансувати. Ми з міського бюджету. Лиш ми хочемо залучити і кредитні ресурси під муніципальне житло. Звісно, енергозбереження, звісно,децентралізація опалення, звісно, децентралізацію теплопостачання. Усе це ми будемо робити", - сказав він.У свою чергу Гжегош Гайда зазначив, що ЄІБ повністю підтримує такі проекти, однак на цей час триває напрацювання юридичного механізму кредитування компаній, що зводять муніципальне житло.


"Те, чим я займаюся в банках – це підготовка юридичної бази проектів публічного жила, а потів утілення проектів на місцях. Я розумію, що ви таку компанію готуєте в Харкові. Ми підтримуємо це стовідсотково. У принципі ми бачимо можливість надати цій компанії кредит на будівництво такого житла, яке буде потім здаватися в оренду, згідно з якимись методологіями, яких поки що не існує. Ця робота поки що триває, але в принципі це наша мета, щоб запустити таке фінансування по всій Україні", - сказав він.І зауважив, що гарантувати таке кредитування можна за механізмом або "EUforUkraine", або за механізмом "Ukraine Facility", де в цілому є гарантії на приблизно 50 млрд євро.

Ще нове на сайті: