Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Бельгія профінансує модернізацію п'яти шкіл, пошкоджених через бойові дії

33966 bigБельгія надасть фінансування для відновлення та модернізації пошкодженої через війну школи на Київщині за новим дизайн-проєктом, повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.


"Школа в селі Київської області стане першою, яка в рамках пілоту отримає архітектурну трансформацію. Процес розпочнеться протягом року, а профінансує модернізацію Бельгія", - розповів він на фейсбук-сторінці, пише РrofВuild. 


За його словами, пілотний проєкт включає модернізацію п'яти шкіл, пошкоджених через бойові дії.


Відновлення шкіл відбуватиметься із сучасним підходом до освітніх просторів. Розробка проєктів реалізується Міністерством освіти і науки України за підтримки "Метінвесту" та групи "ДТЕК", концепції розроблені фахівцями проєкту Mariupol Reborn у співпраці з виконавчим партнером Big City Lab та литовською архітектурною ГО Rebuild The Wonderful.


В оновлених школах будуть облаштовані внутрішні дворики для відпочинку, амфітеатр, великі актові зали.


"Школи не повинні нагадувати приміщення лікарні. Вони мають бути схожі на маленький офіс Google чи Netflix - на місце, де народжуються проривні ідеї та мрії. Умови, за яких відбувається освітній процес і формування дітей як особистостей, дуже важливі", - наголосив Михайло Федоров.

Ще нове на сайті: