Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

У КНУБА відкриють кафедру ЮНЕСКО з культурної спадщини в умовах надзвичайних ситуацій

yuneskoСекретаріат ЮНЕСКО схвалив заявку Київського національного університету будівництва і архітектури про створення кафедри ЮНЕСКО з культурної спадщини в умовах надзвичайних ситуацій. 

Про це повідомив ректор КНУБА Олексій Дніпров з посиланням на інформацію Міністерства закордонних справ України, пише РrofВuild.

Наступним кроком стане підписання договору між Київським національним університетом будівництва і архітектури і ЮНЕСКО про створення кафедри ЮНЕСКО в КНУБА.

Читайте такожУ КНУБА запрацювала нова лабораторія BIM-моделювання

У межах програми UNITWIN / Кафедри ЮНЕСКО у закладах вищої освіти та в наукових закладах України діють спеціалізовані кафедри, які сприяють розвитку міжнародної наукової співпраці.

У такий спосіб науковці об’єднують людські та матеріальні ресурси для вирішення нагальних проблем і сприяння суспільному розвитку. У багатьох випадках мережі та кафедри стають аналітичними центрами і сполучною ланкою між науковими колами, громадянським суспільством, громадами, науковими дослідженнями та прийняттям політичних рішень.

Читайте такожКНУБА отримав найвищу оцінку державної атестації у науковій сфері

Як відомо, програма UNITWIN / Кафедри ЮНЕСКО започаткована у 1992 році та підтримує створення кафедр ЮНЕСКО і мереж UNITWIN у ключових пріоритетних галузях, що стосуються сфер компетенції організації – освіта, природні та соціальні науки, культура і комунікації. 

Наразі у світі діє близько 900 кафедр ЮНЕСКО у понад 120 державах. У закладах вищої освіти та наукових закладах в Україні вже діють 12 кафедр ЮНЕСКО.

Раніше повідомлялося, що у КНУБА розробляють новий бетон для 3D-друку будівель – з уламків споруд і відходів тваринництва.

Ще нове на сайті: