Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

1920 1080 ruНайбільша щорічна галузева подія та комунікаційна платформа для створення діалогу між замовниками будівництва та учасниками галузі сталевого будівництва.

 

Дата та час проведення: 25 лютого, 10:30 - 18:00

Місце проведення: MERCURE Kyiv Congress, м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (5 поверх)

Вхід вільний за попередньою реєстрацією. РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ

84045467 131818078365213 4329537973096808448 nПлануєте будівництво чи робите ремонт?

Цікавлять варіанти утеплення чи впровадження альтернативних джерел?

Шукаєте нові технології в будівництві чи інженерні рішення для свого будинку?

Підбираєте будівельні матеріали, цікавить ландшафтний дизайн чи бажаєте отримати консультацію по «теплому» кредиту?

Знайдіть відповіді на всі ці запитання та ще багато цікавого та корисного на виставці «Kharkiv СТРОЙ Ехро 2020».

cpawards 700x375 3Цього року місцем зустрічі ключових гравців ринку в статусній обстановці стане CP AWARDS 2020. Серед уже зареєстрованих гостей Премії такі компанії, як Commercial Construction, Alef Estate, DEOL Partners, Colliers International (Україна), CIG, KAN Development, UTG, Сity One Development, група компаній «Будхаус», «НЕСТ», London & Regional Properties, Vertex Hotel Group, UDP, SAGA Development, Arricano Real Estate Plc, «Торонто-Київ», «Універмаг «Україна», «Дафі», ТАМ «А. Пашенько», Archimatika, Cushman & Wakefield в Україні, Astarta Organic Business Centre, Joint Industrial Park, Voropay Construction, Forum Group і багато інших.

6544 березня 2020 року відбудеться Перший іпотечний форум: «Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки», на якому заплановано підписання меморандуму між Кабінетом міністрів України, Національним банком України та Конфедерацією будівельників України, що дасть можливість запустити доступне іпотечне кредитування вже цього року.

budves 250 190Щороку навесні Будівельний Форум є платформою для зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів в західному регіоні країни. Це професійна подія, що репрезентує сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію як українських, так і закордонних компаній.

300 250Міжнародна виставка меблів, освітлення та декору Interior Mebel відбудеться у Києві, в МВЦ, з 5 по 9 лютого.

Виставка остаточно закріпила за собою статус однієї з ключових подій на інтер’єрному ринку України та ідеального майданчика для презентації останніх трендів, нових колекцій та інноваційних проектів.

250190Традиційний організатор заходу – Херсонський Виставковий центр «Експо- Центр»

На виставці будуть представленні пропозиції у різних сегментах ринку: від будівельних матеріалів - до енергозберігаючих технологій. На стендах учасників будуть представлені матеріали та технології: вікна, двері, фасади, освітлення, будівельні та оздоблювальні матеріали, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, нові рішення для комунального господарства, благоустрою оселі та прилеглої території.

HDПроект «HD ТЕХНОПОЛІГОН» стане головним майданчиком для демонстрацій та презентацій нових зразків техніки та дозволить не лише значно збільшити якість комунікації з потенційними клієнтами, але й стане гучною іміджевою подією для активного маркетингу брендів техніки.

IMG 243417 грудня у Києві відбулося чергове засідання Президії Будівельної палати України.

Основним питанням порядку денного було обговорення попередніх підсумків роботи будівельного комплексу України в 2019 році та роль Будівельної палати у вирішенні актуальних проблем розвитку галузі.

З доповіддю виступив Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк.

cpawards20 ppp 001bОрганізаційний комітет радий оголосити склад журі Національної премії в галузі нерухомості CP AWARDS 2020. Лауреатів премії визначатимуть вітчизняні та зарубіжні експерти – представники консалтингових і девелоперських компаній, державних органів, архітектурних бюро з України, Німеччини, Франції, Нідерландів, Туреччини:

DT 250x190px 2020 ukr(будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів; дорожньобудівельна техніка, спецтехніка, машини та механізми для будівництва та утримання автодоріг; матеріали та технології; автозапчастини та комплектуючі; засоби безпеки дорожнього руху; дорожнє освітлення; кар'єри та заводи; придорожній сервіс; лізингові послуги, оренда дорожньобудівельної техніки)

KT 250x190px 2020 ukrКлючова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житловокомунальної сфери.

Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнесспільнота, науковці, інвестори та експерти з країн ближнього і дальнього зарубіжжя вирішують завдання, що стоять перед галуззю та розробляють ефективні механізми співробітництва. Вирішення практичних питань з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вуличнодорожнього господарства, проведення дорожньобудівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

ESE 250x190px 2020 ukrСпеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2020» - це єдиний інформаційний простір для спеціалістів з усіх секторів будівельної промисловості та суміжних з нею галузей: архітекторів, містобудівників, інвесторів, будівельних компаній, комунальних служб, представників центральних органів влади, обласних та районних держадміністрацій, місцевих органів самоврядування, державних і приватних підприємств, міжнародних організацій та фондів.

WD 250x190px 2020 ukrW&D Expo (Windows&Doors Expo)  це спеціалізована виставка, що об'єднує виробників вікон, дверей, профільних систем, обладнання, інструмента, матеріалів, фурнітури і аксесуарів для віконнодверної галузі та світлопрозорих конструкцій. Виставка демонструє новітні технології, нові зразки обладнання, виробів та матеріалів, при цьому вдосконалюється конфігурація, критерії звуко і теплоізоляції відповідно до європейських стандартів якості.