Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Архітектурна Практика - особливий світ, створений для архітекторів проектувальників і дизайнерів

FB 2Атмосфера.

Два дні з любов'ю до своєї справи.

Два дні в жовтні, які збирають в Києві архітекторів і дизайнерів з усіх куточків України.

Два дні зустрічей і знайомств з цікавими людьми, новими технологіями, інноваційними матеріалами і передовим дизайном.

Архітектурна Практика - виграшний формат організації виставки де архітектори і дизайнери мають можливість отримати найсвіжішу, передову інформацію про характеристики матеріалів, трендах і тенденції -безпосередньо від виробників і постачальників, тобто "з перших рук".

Виграшний формат Архітектурна Практика - в людях, які люблять свою професію, де в атмосфері творчості і пошуку народжуються нові ідеї і створюються проекти.

Архітектурна Практика 2018 зібрала на своєму майданчику цікаві новинки та інноваційні продукти світових лідерів таких як, Gessi, Antonio Lupi, Moroso, Foscarini, Jung, ASKO, Dome Deco, Moll, Apavisa і багатьох інших. На виставці Архітектурна Практика 2018 були представлені матеріали і технології з України, Німеччини, Італії, Бельгії, Португалії, Іспанії, Ізраїлю, Австрії та Польщі.

Багато фабрик продемонстрували архітекторам, проектувальникам і дизайнерам свої, практично, безмежні можливості і бездоганний дизайн, серед них - Mirt, Fabrikant, і Eichholtz ін.

Електротехніка та системи управління «розумним будинком», біокаміни і «гнучкий клінкер», інноваційні комплексні рішення для офісу і ультрамодне світло для дому та багато іншого - було представлено дуже концентровано і в зручному форматі.

Насичена програма лекцій і семінарів, все направлено на отримання нових знань, придбання спеціальних навичок, на спілкування та обмін досвідом.

Архітектурна Практика - особливий світ, створений для архітекторів проектувальників і дизайнерів, де все нове «на увазі» і «під рукою», світ в який хочеться повернуться знову і знову.

24-25 жовтня КВЦ «ПАРКОВИЙ», Київ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.archipractica.com